VEDOUCÍ TÝMU VE SKLADU (M/Ž)

Jirny

Rozšiřujeme náš tým DHL v Jirnech u Prahy. Náš sklad patří k největším distribučním centrům nejznámějšího výrobce kostiček na světě, a jsme na to patřičně hrdí.

Dostanete se k nám autem, svozovými autobusy i MHD z Černého mostu nebo z Poděbrad.

Vaším úkolem bude:

  • Vést tým skladových operátorů
  • Řídit, motivovat, chválit a udělovat konstruktivní kritiku svému týmu na přiděleném oddělení
  • Řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu
  • Pravidelně reportovat výsledky odvedené práce
  • Stanovovat týmu krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • Zaškolovat členy týmu
  • Dosahovat se svým týmem cílů společnosti

Co potřebujeme?

  • Zkušenosti z logistiky/skladu
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)
  • Výbornou znalost MS Office
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • Nástup možný ihned
  • Stravenky v hodnotě 80,-Kč/den hrazené zaměstnavatelem
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!