VEDOUCÍ TÝMU VE SKLADU (M/Ž)

Praha

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží? U nás Vás osloví rodinné prostředí. Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu a momentálně hledáme nového kolegu na pozici vedoucího týmu ve skladu.

Dostanete se k nám autem, svozovými autobusy i MHD z Černého mostu nebo z Poděbrad.

Vaším úkolem bude:

  • Vést tým skladových operátorů
  • Řídit, motivovat, chválit a udělovat konstruktivní kritiku svému týmu na přiděleném oddělení
  • Řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu
  • Pravidelně reportovat výsledky odvedené práce
  • Stanovovat týmu krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • Zaškolovat členy týmu
  • Dosahovat se svým týmem cílů společnosti

Co potřebujeme?

  • Zkušenosti z logistiky
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)
  • Výbornou znalost MS Office

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • Nástup možný ihned
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč/den hrazené zaměstnavatelem
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Automotive s.r.o.

Kontakt

Petra Samková
Telefon: +420 722 974 440

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!