Administrativní pracovník pro DHL - BRIGÁDA!!

Brno, Modřice

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků. Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Pro náš brněnský operativní tým, sídlící v CT Parku v Modřicích, hledáme administrativní podporu formou dlouhodobé brigády (40 hodin týdně, dohoda o provedení práce).

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

- zajišťování letecké přepravy zboží
- administrativní zpracování zásilek v systému
- příprava dokumentace k zásilkám
- komunikace se zákazníky pro hladké zajištění leteckých přeprav
- komunikace s jinými odděleními pro kvalitní zpracování zásilek

POŽADUJEME:

- zkušenosti v oblasti leteckých přeprav velkou výhodou
- SŠ vzdělání (ideálně obor doprava/logistika)
- komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- uživatelská znalost PC
- časovou flexibilitu a spolehlivost

NABÍZÍME:

- zajímavou a odpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí v prestižní firmě
- občerstvení na pracovišti

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Kontakt

DHL Global Forwarding s.r.o.
Jana Markupová
Telefon: +420 601 090 715

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!