Specialista zpracování přijatých faktur

Ostrava

Jsme globální společností s pobočkami ve více než 220 zemích a teritoriích světa, ale za každým z 2,5 milionu zákazníků a půlmilionu zaměstnanců vidíme jejich konkrétní příběhy a přání. Jaký příběh napíšeš Ty?

Do našeho týmu Centra sdílených služeb v Ostravě hledáme nového kolegu/kolegyni na výše uvedenou pozici. Náš tým má v současné době na starosti všechny části procesu zpracování faktur a to od jejich obdržení až po zaplacení. Tyto aktivity zastřešuje pro téměř celou Evropu a nově i Jihoafrickou republiku.

HLEDÁME K NÁM POSILU, KTERÁ:

  • Převezme zodpovědnost za účtování faktur do našeho systému a úkoly s tím spojené.
  • Nebojí se převzít zodpovědnost za jednu či více Evropských zemí.
  • Je týmovým hráčem.
  • Dokáže převzít i iniciativu.

CO TI V DHL NABÍDNEME?

  • Staneš se součástí přátelského kolektivu, kde si všichni vzájemně pomáháme.
  • V případě, že budeš chtít, podpoříme Tě v profesním růstu a to jak v rámci našeho týmu, tak i do zahraničí.
  • Získáš odpovídající finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké benefity (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, příspěvek na stravování plně hrazený zaměstnavatelem, příspěvek na jazykové vzdělávání 6.000,-Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, Multisportkartu, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).

Pokud se bez problému dorozumíš anglicky (hlavně psanou formou), máš dobrou znalost MS Excel a celkově zvládneš pracovat s počítačem a máš chuť se naučit nové věci, pak budeme moc rádi, když se nám ozveš.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude DHL Express (Czech Republic) s.r.o., IČO: 25683446, Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete zde: https://dhl.jobs.cz/wp-content/themes/default/files/applicant_data_protection_notice_2020-07-21_cz_mmo_iva.pdf.

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Kateřina Tesařová
Nádražní 2967/93
702 00  Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 739 545 191

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!