Obchodník TELESALES pro DHL (region Východní Čechy a Morava)

Modřice, Mošnov

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků. Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Pro obchodní tým hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici OBCHODNÍK - TELESALES především s orientací na region Východní Čechy a Morava.

Kandidát může být odkudkoliv, Základnu budete mít na některé z našich poboček, na letišti Ostrava-Mošnov, v Brně-Modřicích nebo v Praze., ale je jedno, odkud budete k zákazníkům vyrážet. Důležité je přinášet nový obchod.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• identifikace a získávání nových obchodních příležitostí, vyhledávání nových kontaktů, obchodní činnost po telefonu
• zpracování poptávek generovaných přes webové rozhraní, práce s obchodními příležitostmi a jejich překlápění do realizací
• péče o stávající klienty po telefonu
• řízení vlastního zákaznického portfolia - správa, analýzy, finanční výsledky, reporting, pohledávky
• aktivní práce s obchodním potenciálem (pipeline)
• mapování trhu, sledování konkurence
• aktivní spolupráce s ostatními odděleními při realizaci obchodů
• spolupráce s ostatními obchodními jednotkami skupiny Deutsche Post při obchodních činnostech, generování obchodních příležitostí
• realizace obchodních telefonních hovorů v daném rozsahu

POŽADUJEME:

• zkušenost s obchodem v oblasti leteckých a námořních přeprav a znalost obchodního potenciálu v regionu velkou výhodou
• komunikační schopnosti, příjemné vystupování po telefonu
• vyjednávací a argumentační schopnosti
• nekonfliktní a současně aktivní povaha
• orientace na finanční výsledek
• dobrou organizaci práce i času
• anglický jazyk na komunikativní úrovni

NABÍZÍME:

• možnost rozvíjet své znalosti v oboru leteckých a námořních přeprav
• prostor pro seberealizaci a možnost aktivně si ovlivnit výši své odměny
• flexibilní místo pro výkon práce
• skvělou podporu od ostatních kolegů a dobrý kolektiv
• širokou paletu zaměstnaneckých benefitů (služební vůz, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, home office, dovolená navíc, nemocenské volno, slevové programy, multisport karta, shell karta, firemní výuka angličtiny a další).

Zaujala Vás tato pozice? Máte zkušenosti i chuť zkusit to s námi?
Vyplňte kompletně náš dotazník a přiložte Váš životopis. Brzy se Vám ozveme.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!