Náborář / Recruiter pro oblast IT

Praha

Ahoj,

jmenuji se Lukáš a jsem Recruitment Lead v největším datovém centru ČR v DHL Information Services. Vedu tým skvělých recruiterů a aktuálně k nám hledáme novou posilu - další STAR!
Pokud už máš nějaké zkušenosti s náborem (ideálně v IT oblasti - ale není podmínkou), nebo bys rád/a v tomto perspektivním oboru začal/a pracovat, neváhej začít u profesionálů!

Náš tým recruiterů aktuálně hledá nového kolegu / kolegyni na pozici Recruiter.

Co bude Tvá náplň práce:
• Kompletní zajištění náborového procesu od inzerce IT pozic, screeningu kandidátů až po samotné prezentování nabídky úspěšným kandidátům
• Úzká spolupráce s managementem
• Využití všech možných zdrojů k obsazení svěřených pozic - inzerce /spolupráce s personálními agenturami / referaly / sociální média / přímé oslovení / své vlastní zdroje
• Komunikace s interními a externími kandidáty a poskytování informací o aktuálního stavu výběrových řízení
• Práce s interními systémy

Co od Tebe požadujeme:
• Předchozí zkušenost s náborem (ideálně s IT), pokud si s IT nevíš rady, rádi Tě zaškolíme
• Plynulá znalost češtiny/slovenštiny
• Pokročilá znalost angličtiny (budeš komunikovat v AJ každý den)
• Problem-solving skills
• Pokročilá znalost balíčku MS Office

Co nabízíme:
• Opravdu skvělý tým, od kterého se můžeš učit a který Ti vždy pomůže ;)
• 25 dní dovolené
• 6 dní self-sickness za kalendářní rok
• Stravenky plně hrazené DHL ITS
• Cafeterie benefitní systém od společnosti EDENRED
• Příspěvěk na Multisport kartu
• Roční bonus
• Možnost home - office
• Jazykové kurzy
• Přátelské a skutečně multikulturní prostředí s téměř 70 národnostmi (troufám si tvrdit, že větší podíl národností v jedné společnosti na českém trhu nenajdete)

Zaujala Tě náplň práce a chtěl/a bys vědět více? Neváhej s oficiální on-line přihláškou, případně pokud bys chtěl/a vědět předem nějaké detaily, klidně napiš na lukas.mandzikievic@dhl.com, nebo mě můžeš kontaktovat přes https://www.linkedin.com/in/lukasmandzikievicdhl/

Kontakt

Lukáš Mandžikievič
Recruitment Lead
DHL Information Services (Europe) s.r.o.

V DHL ITS jsem zodpovědný za nábor seniorních pozic a také pozic v oddělení Digital Lab, zabývám se také dalšími úzce specializovanými pozicemi.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!