Industrial Engineer - GRADUATE PROGRAM (m/ž)

Říčany, Praha

Dokončujete studium anebo jste právě dokončili vysokou školu a rádi byste co nejlépe zhodnotili své vědomosti? DHL Vám nabízí jedinečnou příležitost, jak získat profesní zkušenosti a jak nastartovat kariéru hned po ukončení vysoké školy! Připojte se k našemu Graduate programu a načerpejte bohaté zkušenosti ve firmě s 25 letou tradicí na českém trhu!
Náš program trvá dva roky a absolvujete ho na několika pozicích na naší pobočce v Jažlovicích, kde provozujeme několik našich skladů. Skladujeme a přepravujeme produkty světoznámých značek různého druhu od oblečení po léky.

Na co se můžete těšit?

 • Dostanete smlouvu na hlavní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení a jasný profesní růst (Graduate program)
 • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
 • Budete součástí skutečných projektů
 • Nabídneme Vám řadu vzdělávacích aktivit
 • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí
 • Svozovou dopravu z Roztyl (metro C) zdarma
 • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
 • Plně hrazené stravenky ve výši 90 Kč a další zaměstnanecké benefity (Multisport a Makro karta, program Cafeterie, pojištění na způsobení škody a penzijko atd.)

Co budete během Graduate programu dělat?

 • Nastavovat, dokumentovat a spolupracovat na nových procesech
 • Podporovat zaměstnance při zavádění procesů a postupů na oddělení skladu, administrativní části a kvality
 • Analyzovat efektivitu pracovních postupů
 • Postupně projdete několika pozicemi s různou náplní práce a v rámci různých projektů, abyste získal/a co nejvíce zkušeností a dovedností

Co potřebujeme od Vás?

 • Jste absolvent/ka vysoké školy/VOŠ (min. titul Bc. nebo DiS.), max. 1 rok po ukončení studia
 • Umíte hledat nová inovativní řešení a nezdráháte se přinést své dobré nápady
 • Analytické a logické uvažování
 • Pečlivost a umíte vzít zodpovědnost za svůj úkol
 • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
 • Trestní bezúhonnost

Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Solutions k.s.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Solutions k.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou české společnosti skupiny DPDHL vyjmenované níže, jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Seznam společných správců:
DHL Freight CZ s.r.o. Nádražní 2967/93, Ostrava 702 00 IČO 085 66 330
DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o., IČO: 49240650, Na strži 1702/65, Nusle, 140 00, Praha 4
Divize DHL Supply Chain :
DHL Supply Chain s.r.o., Loděnická 963, 691 23 Pohořelice, IČ: 492 40 650,
DHL Solutions k.s., Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, Ostrava 702 00, IČ: 282 13 866,
DHL Automotive s.r.o., č. p. 153, Nepřevázka, 293 01, IČ: 256 34 917.

Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete ZDE: https://dhl.jobs.cz/oznameni_o_ochrane_osobnich_udaju.pdf.Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies