Administrativní pracovník/pracovnice s AJ

Pohořelice

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Jste pracovití a máte smysl pro organizaci věcí?
Chcete za sebou vidět odvedenou práci?
Rádi byste pracovali pro stabilní mezinárodní společnost?
Chcete náborový příspěvek 10 000 Kč?
V případě, že ANO, přidejte se k nám!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • komunikace se zákaznickým servisem a zpracování požadavků v anglickém jazyce
  • zpracování urgentních přeprav
  • příprava exportních dokumentů
  • příprava a tisk dokumentů pro sklad
  • práce ve dvousměnném provozu

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC, SAP výhodou
  • komunikativní znalost AJ (každodenní komunikace se zákazníkem)
  • zodpovědnost, pečlivost

NABÍZÍME:

  • přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • nabízíme zajímavé ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 70,- Kč, které plně hradíme
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontakt

Tereza Uhrová
Telefon: +420 601 314 256