Skladový operátor (Kaplice)

Kaplice

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“. Co to znamená? Znamená to, že si zaměstnanců vážíme a snažíme se dělat vše pro to, aby byli spokojení.

Staňte se součástí DHL, staňte se součástí nejmezinárodnější společnosti!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Zaskladňování paletového zboží z příjmové zóny skladu do regálového systému (2 směny).
  • Vyskladňování jednotlivých kovových dílů ze skladových pozic, kompletace dílů dle seznamu, transport dílů k dalšímu zpracování (3 směny).
  • Práce se čtečkou 2D kódů.
  • Práce s manipulační technikou.

MOŽNOSTI SMĚNNÉHO PROVOZU:

  • 2směnný provoz od pondělí do pátku, ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00.
  • 3směnný provoz od neděle do pátku, ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00.

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY?

  • Manuální zručnost.
  • Spolehlivost a zodpovědnost.
  • Trestní bezúhonnost podmínkou.
  • Řidičské oprávnění na VZV výhodou.
  • Předchozí praxe ve skladech či výrobní logistice výhodou.

A CO VÁM NABÍZÍME?

  • Jistotu stabilního zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, která si zakládá na osobním přístupu k zaměstnancům.
  • Zajímavé finanční ohodnocení, výplata Vám od nás přijde do 6 dne v měsíci!
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1 610 Kč čistého ke mzdě navíc!).
  • Práci v menším, sehraném kolektivu.
  • Kvalitní pracovní pomůcky - dostanete od nás pohodlné boty, kvalitní firemní tričko.
  • Víme, že odpočinek je velice důležitý. Proto Vám dáme 25 dní dovolené - tedy jeden týden navíc.
  • Myslíme na Váš důchod, proto od nás dostanete příspěvek na penzijní/životní připojištění :-).
  • Podpoříme Vás i v době, kdy Vám nebude dobře - můžete využít zdravotní volno a navíc od nás příležitostně dostanete poukázky do lékárny.
  • Budete mít možnost bezplatně využít městskou hromadnou dopravu - z autobusového nádraží Kaplice přes další zastávky ve městě autobus jede přímo do areálu.

A co dál?

  • Odměna za pracovní výročí.
  • Odměna za doporučení nového kolegy, se kterým chcete pracovat.
  • Slevové programy u našich dodavatelů a partnerů v různých oblastech, například výhodné volání u mobilních operátorů pro Vás i Vaše blízké.
  • Firemní akce a soutěže.
  • Zaměstnanecké bezúročné půjčky.

Chcete se k nám přijít podívat a ucházet se o práci v DHL? Pak se těšíme na Váš životopis!

Nástup možný ihned, popřípadě dohodou.

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106