Procesní specialista

Cheb

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Řízení výkonosti, nastavování procesů, standardizace, neustálé zlepšování – jsou tyto slova pro Vás více než jen pojmy?

Láka Vás představa stát při jejich zavázení do praxe? Hledáme právě Vás.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

 Podílet se na projektech startu nových klientu
 Analyzovat procesy ve skladech a administrativě, spolupracovat při definici metodických postupů
 Implementovat měřitelné indikátory hodnocení výkonnosti skladu a administrativy
 Navrhovat řešení úpravy procesů za účelem dosažení vyšší efektivity pracovních postupů
 Iniciovat zmeny ve WMS, testovat nové verze WMS
 Nastavovat procesy pro nové klienty

POŽADUJEME:

 Technické vzdělání
 Zkušenosti s metodologií řízení výkonnosti, produktivity a neustálého zlepšování
 Zkušenosti z operativy z prostředí logistiky a supply chain manažmentu
 Proaktivitu, kreativitu, dobrú náladu
 Český jazyk – plynulá znalost
 Anglický jazyk – komunikativní úroveň

NABÍZÍME:

 Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
 Nabízíme zajímavé ohodnocení
 Stravenky v hodnotě 70,- Kč, které plně hradíme
 Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
 Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
 Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
 Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalších

Kontakt

DHL
Anna Krasňanská
Telefon: +421 905 645 278 / +420 721 967 457