Specialista zlepšování procesů

Jirny

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Naplňuje Vás práce, kde je potřeba zaměření na detail? Chcete mít jistotu a pracovat pro jedničku na logistickém trhu? Chcete pracovat v přátelském prostředí, kde nadřízeného zajímá Váš názor? Pokud jste 3x odpověděli ANO - máme pro vás zajímavou nabídku:

Co budete dělat?

  • Především budete zlepšovat a nastavovat dané procesy a tyto procesy dokumentovat.
  • Budete provádět časové studie procesů a analyzovat efektivitu pracovních postupů.
  • S analýzou ještě nekončíme, budeme po Vás chtít analyzovat náklady na daných odděleních.
  • Budete měřit produktivitu a normy a na základě těchto výsledků optimalizovat pracovní postupy.
  • Aby se ve změnách orientovali Vaši kolegové z jiných oddělení, budete jim při zavádění změn podporou.

Co od Vás požadujeme?

  • Chceme, aby jste věděli co znamená slovní spojení "paletová pozice" a víte jak vypadá retrak. Zkrátka chceme, abyste měli základní znalosti skladové logistiky.
  • Nechceme jaderného inženýra, stačí, že se Vám na poličce práší na maturitní vysvědčení a statistika je Vaší kamarádkou.
  • Nechceme Lean inženýra, ale určitě uvítáme, když budete umět používat některé nástroje pro řešení problémů a zlepšování.
  • Nechceme ani JAVA programátora, stačí, že budete mít pokročilou znalost práce na PC - hlavně balíček MS Office.
  • ,,How are you"? Víte co to znamená? Dobrý začátek, výhodou bude středně pokročilá znalost AJ.
  • Týmový duch, komunikativnost, samostatnost, přesnost, odpovědnost, aktivní přístup a organizační schopnosti se Vám na této pozici budou velmi hodit.

Co za to nabízíme?

  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením.
  • Zajímavé mzdové podmínky.
  • Přátelské a čisté pracovní prostředí.
  • Bezpečné pracovní prostředí.
  • Řadu firemních vzdělávacích programů.
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 70 Kč.
  • Týden dovolené navíc ( 25 dní ).
  • Možnost stravování na pracovišti.
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké.
  • Lákavý náborový příspěvek.
  • … a mnoho dalších příjemných bonusů :-)

Kontakt

DHL
Kamil Smrčka
Zděbradská 67
251 01  Říčany-Jažlovice
Česká Republika
Telefon: +420 728 527 833