SKLADNÍK/MANIPULANT, pracoviště Rychvald

Rychvald

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete pracovat pro nejmezinárodnější společnost, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce? Pro společnost, která v roce 2018 získala prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“?

Pak čtěte dál, něco bychom pro Vás měli :-)!

NÁPLŇ PRÁCE:

Manipulace se zbožím, práce se skenerem a dle pracoviště některá z dalších činností: příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky, práce na 3 směny v nepřetržitém provozu.

Možnost nástupu ihned, případně dle dohody.

OČEKÁVÁME OD VÁS:

  • Zkušenosti s manipulační technikou (průkaz na VZV, v případě potřeby zajistíme školení).
  • Praxi ve skladu.
  • Ochotu pracovat na směny.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Čistý trestní rejstřík.

NABÍZÍME VÁM:

  • Mzdu 20 000 Kč/měsíc s možností přivýdělku za přesčasy a celoroční jistotu zaměstnání.
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70 Kč/odpracovaný den (získáte tak až 1 540 Kč v čistém).
  • 25 dnů dovolené, další dny při pracovním výročí.
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění a řadu dalších atraktivních výhod (pitný režim v podobě osobních balíčků, slevové programy, výhodný tarif u mobilních operátorů pro Vás a Vaše blízké atd.).

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Eva Sznapková
Nádražní 2967/93
702 00  Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 725 237 975