Údržbář

Cheb

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!
Právě obsazujeme pozici Warehouse manager pro pobočku DHL na chebské průmyslové zóně.

Pro distribuční centrum DHL v Chebu (zákazník - kosmetická společnost Estée Lauder) hledáme kolegy/ně na pozici ÚDRŽBÁŘ.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • diagnostika a údržba automatických strojů
  • opravy a servis na úrovni elektro
  • záznamy provedených oprav a prohlídek
  • práce na 2 směny - ranní, odpolední

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání v oboru eletro
  • praxe min. 2 roky na obdobné pozici
  • platná vyhláška č.50/1978 §6 výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost
  • mechanickou zručnost

NABÍZÍME:

  • pečlivé zaškolení
  • dovolenou 25 dnů v roce
  • 70 Kč stravenky, které celé zaplatíme
  • odpovědnostní pojistka zdarma
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
  • s DHL lze využít spoustu slev v denním životě – třeba na plyn, elektřinu nebo nákup elektroniky
  • volání za výhodné ceny

Kontakt

DHL
Lenka Vlasáková