Skladový operátor (Nový Jičín)

Nový Jičín

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete pracovat pro nejmezinárodnější společnost, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce? Pro společnost, která v roce 2018 získala prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“?

Pak čtěte dál, něco bychom pro Vás měli :-)!

Pro pobočku DHL Freight, která se nachází u zastávky MHD ´Nový Jičín, průmyslový park´, hledáme nové kolegy do týmu skladových operátorů.

Jaká je náplň práce skladového operátora v DHL?

  • Manipulace se zbožím, příprava zboží k expedici.
  • Kontrola zboží.
  • Vykládka a nakládka vozidel.

3směnný provoz

V neděli začínáme noční směnou ve 22:00 hodin. Tato směna končí v pondělí v 6:00 ráno. Ranní směna je od 6:00 do 14:00 a odpolední směna je pak od 14:00 do 22:00. Za práci v noci samozřejmě dostanete příplatek.

Co od Vás očekáváme?

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.
  • Zkušenost s manipulační technikou - pokud bude potřeba, rádi zajistíme školení.
  • Čistý trestní rejstřík.
  • Uvítáme předchozí praxi ve skladu.

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení, výplata Vám od nás přijde do 6 dne v měsíci!
  • Možnost práce přesčas - tedy pokud budete chtít, můžete si přivydělat.
  • Příplatky za noční směny jsou samozřejmostí.
  • Osobní balíčky každé 3 měsíce - najdete tam např. prášek na praní, mýdlo, kávu,...
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1 610 Kč čistého ke mzdě navíc!).
  • Práci v moderním, temperovaném skladě vybaveném moderní technikou.
  • Jistotu stabilního zaměstnání v silné mezinárodní společnosti.
  • Práce v přátelském kolektivu.

A co dál?

  • Víme, že odpočinek je velice důležitý. Proto Vám dáme 25 dní dovolené - tedy jeden týden navíc.
  • Myslíme na Váš důchod, proto od nás dostanete příspěvek na penzijní/životní připojištění :-).
  • Podpoříme Vás i v době, kdy Vám nebude dobře - můžete využít zdravotní volno a navíc od nás příležitostně dostanete poukázky do lékárny.
  • Můžete využít výhodných mobilních tarifů od O2, T-Mobile pro sebe i své blízké.
  • Chcete se učit jazyky? Dobře, dáme vám 6000 Kč každý rok na jazykové vzdělávání.
  • Firemní akce 2x ročně.

Nástup možný dle vzájemné dohody.

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106