Referent plánování v Jirnech u Prahy

Jirny

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Baví Vás práce, kde můžete využít svou pečlivost, komunikativnost a vyžíváte se v organizování? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

  • Komunikovat se zákazníkem, dopravci a ostatními odděleními.
  • Zajišťovat systémové tvorby přeprav na základě avizací a jiných podkladů.
  • Kalkulovat počty paletových pozic v zakázkách.
  • Pracovat s interním systémem Warehouse management system.
  • Vytvářet pravidelné reporty.

Co od Vás budeme chtít?

  • Stačí, že se Vám na poličce práší na maturitní vysvědčení, nepotřebujeme jaderného inženýra.
  • Nechceme ani JAVA programátora, stačí že budete mít znalost práce na PC - hlavně balíček MS Office.
  • Očekáváme samostatnost a schopnost plnit úkoly do konce a přesně.
  • Pokročilou znalost AJ.
  • Flexibilitu - budete pracovat ve 2 směnném provozu.

Co za to nabízíme?

  • Zaměstnání v kmenovém stavu na hlavní pracovní poměr.
  • Výborné pracovní prostředí.
  • Týden dovolené navíc (25 dní).
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 70 Kč.
  • Stravování v místě pracoviště.
  • Hrazené pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli.
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké.
  • Lákavý náborový příspěvek.
  • … a mnoho dalších příjemných bonusů :-)

Kontaktujte nás!

Tel.: 800 177 400
E-mail: dhljirny@dhl.com