Brigáda - Skladník v pohotovosti (DHL Supply Chain Jažlovice

Říčany

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“.

Staňte se součástí DHL, staňte se součástí nejmezinárodnější společnosti!

Bydlíte blízko Říčan-Jažlovic? Nabízíme zajímavou brigádu! Buďte dva týdny v měsíci na telefonu, připraven/a vyrazit do našeho skladu vyskladnit urgentní zásilku. Práce není fyzicky náročná a vše potřebné Vás naučíme.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Být v pohotovosti na telefonu od 17:00 hod do 8:00 ráno (včetně víkendů a svátků 24 hodin) 2 týdny v měsíci
  • V případě potřeby dojet do skladu a zabezpečit vyskladnění materiálu podle požadavku
  • Pracovat v logistických systémech a v MS Excel
  • Spolupracovat s kolegy z administrativy, ze zákazníkem a dopravcem

POŽADUJEME:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dojezd do skladu maximálně do 30 minut
  • Průkaz VZV výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • služební vozidlo + mobilní telefon

Kontakt

DHL
Eliška Švejdová
Zděbradská 67
251 01  Jažlovice
ČR