Procesní specialista

Pohořelice

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Měření a analýza výkonosti, nastavování procesů, neustálé zlepšování – jsou tyto slova pro Vás více než jen pojmy?

Baví Vás analytická práce s daty? Máte zájem rozvíjet se i v oblasti IT?

Hledáme právě Vás.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

 Nastavovat a udržovat Systém 5S na skladě
 Tvořit a spravovat pracovní postupy
 Efektivně řešit problémy a kontrolovat realizaci jejich řešení
 Podporovat nepřetržité zlepšování
 Podporovat Procesního Managera – OMS Championa
 Vytvářet reporty a analýzy
 Testovat a implementovat nové verze systému, měření produktivity
 Další administrativní činnosti

POŽADUJEME:

 Organizačně a komunikačně zdatný člověk
 Týmový hráč, který bude respektovat týmová rozhodnutí a zároveň přispěje svými nápady
 Silné analytické myšlení
 Zkušenost s prací v rámci operací dodavatelského řetězce či ve výrobním provozním prostředí
 Výhodou je znalost a schopnost specifikace procesů v oblasti řízení
výkonnosti, produktivity a metod postupného zlepšování
 Zkušenosti s WMS (SAP), znalost SQL, PL/SQL vítány
 Angličtina – středně pokročilý (emailová i telefonní komunikace)
 Pokročilá znalost práce na PC (MS Excel) a MS Outlook

NABÍZÍME:

 Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
 Zajímavé ohodnocení
 Stravenky v hodnotě 70,- Kč, které plně hradíme
 Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
 Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
 Vy i Vaše rodina budete moci telefonovat za super ceny
 Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalších

Kontakt

DHL
Anna Krasňanská
Telefon: +421 905 645 278 / +420 721 967 457