ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ZADÁVÁNÍ DAT (práce pro studenty)

Olomouc

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“. Přidej se do našeho týmu, jsme stabilní společnost s mnohaletými zkušenostmi.

Pracoviště: Olomouc-Nemilany, Dolní Novosadská.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Zadávání (přepisování) dat do PC, administrativní výpomoc na oddělení Operations. Jedná se o dlouhodobou brigádu, vhodné především pro studenty. Směny 16:00 - 20:00 (až 5 dní v pracovním týdnu).

Nástup ihned.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Docházku dle domluvy po celý pracovní týden.
  • Pečlivost a spolehlivost.
  • Vstřícnost vůči zákazníkům a kolegům.

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Spolupráci na dohodu o pracovní činnosti.
  • 100,- Kč/hod. + stravenky hrazené zaměstnavatelem 35,- Kč/směnu + využívání dalších benefitů.
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy.

Zaujala tě naše nabídka? Splňuješ výše uvedené předpoklady? Pak neváhej a zašli nám co nejdříve strukturovaný životopis. Těšíme se na tebe.

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Kateřina Tesařová
Nádražní 2967/93
702 00  Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 739 545 191