Administrativní pracovník v oddělení financí

Bor

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Co budete dělat?

Budete zpracovávat faktury a objednávky
Komunikovat s dodavateli
Kontrolovat náklady pobočky
Reporting budete mít na týdenní i měsíční bázi
Budete spolupracovat při tvorbě rozpočtu pobočky

Co od vás očekáváme?

Máte výborné analytické a organizační schopnosti
Angličtinu máte minimálně v psané formě
Bez problémů ovládáte PC a MS Excel
Můžete být i absolvent

Co vám za to nabízíme?

Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
Odpovídající mzdové ohodnocení
Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
Katalog zaměstnaneckých výhod (např. stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 70 Kč, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké a další slevové programy, příspěvek na penzijní připojištění a další)
Příspěvek na dopravu
Příjemné a čisté pracovní prostředí doplněné hudbou na pracovišti
Moderní zázemí pro odpočinek a stravování s terasou

Kontakt

DHL
Kamil Smrčka
Zděbradská 67
251 01  Říčany-Jažlovice
Česká Republika
Telefon: +420 728 527 833