SPECIALISTA SAZEBNÍHO ZAŘAZOVÁNÍ A KVALITY

Rudná

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní mezinárodní společnost? Chcete reprezentovat společnost, která poskytuje komplexní celní služby, ví, co je přidaná hodnota, a umí navrhnout řešení na míru konkrétním potřebám zákazníků? Hledáte férového zaměstnavatele?

Společnost GERLACH spol. s r. o. je součástí přední světové poštovní a logistické skupiny Deutsche Post DHL Group. V České republice náš tým tvoří něco málo přes 100 nadšenců, kteří do svých řád hledají novou kolegyni/nového kolegu na pozici:

Pracovní náplň:

• určování a kontrola správného sazebního zařazení
• dohled nad dodržováním předepsaných postupů v celním řízení
• písemný styk s celními úřady a ostatními státními orgány
• správa a vydávání interní dokumentace
• komunikace s ostatními kancelářemi a odděleními společnosti
• pravidelný reporting a účast na měsíčních poradách vedoucích

Požadujeme:

• znalost právních předpisů platných pro oblast celního řízení, zejména se zaměřením na tarifikaci
• praxi v oblasti tarifikace min. 5 let
• rychlou orientaci ve velkém množství informací
• schopnost týmové i samostatné práce
• spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• znalost AJ výhodou
• ukončené SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení
• atraktivní balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, zdravotní volno, plně hrazené stravenky, cafeterie, příspěvky a slevové programy různého typu atd.)
• možnost profesního rozvoje a osobního růstu za podpory firemního vzdělávacího programu
• příjemné prostředí a přátelský kolektiv
• zázemí mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• pracoviště: Rudná (snadný dojezd ze Zličína, Berouna, Kladna atp.)
• nástup ihned, příp. dohodou

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106