CRM Specialista DHL Global Forwarding

Modřice, Mošnov, Praha

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků.
Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Pro naše obchodní oddělení hledáme člověka na pozici ANALYTIK OBCHODNÍCH VÝSLEDKŮ.

Pozici obsazujeme v jedné z těchto lokalit: Praha Pankrác, Ostrava Mošnov nebo Brno Modřice.

Pozice je na ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

správa zákaznické databáze CRM
koordinace nastavení a změn v CRM se zahraničím (pravidelné hovory)
správa interaktivních zákaznických portálů
zpracování obchodních výsledků a kompletní reporting pro obchodní oddělení
administrativní podpora obchodního oddělení - správa obchodního potenciálu

POŽADUJEME:

analytické uvažování a schopnost rychle se zorientovat v datech a číslech
systematický přístup
preciznost a zaměření na detail
schopnost plánování, řízení času a priorit
orientaci na tým a spolupráci
aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

NABÍZÍME:

samostatnou práci klíčovou pro celý obchodní tým
výborné pracovní podmínky i prostředí
možnost rozvržení pracovní doby dle vlastních možností
atraktivní nabídku zaměstnaneckých benefitů (např. dovolená navíc, sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, firemní výuka angličtiny, příspěvek na pojištění, zvýhodněná Multisport karta, občerstvení na pracovišti, slevové programy, akce pro zaměstnance a mnoho dalších)
možnost profesního rozvoje a osobního růstu
stabilní práci ve firmě, která je mezinárodní špičkou v oblasti logistiky
lokalitu kanceláře přímo u stanice metra Pankrác

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová
Telefon: +420 725 237 342