Referent námořních přeprav pro DHL

Praha

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků.
Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Aktuálně hledáme zkušeného REFERENTA NÁMOŘNÍCH PŘEPRAV, posilu pro naše oddělení námořní přepravy pro pobočku Praha Pankrác.

Preferujeme nástup ihned.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

- zajišťování námořní přepravy zboží
- administrativní zpracování zásilek v systému
- příprava dokumentace k zásilkám
- komunikace se zákazníky pro hladké zajištění námořních přeprav
- komunikace s jinými odděleními pro kvalitní zpracování zásilek

POŽADUJEME:

- zkušenosti v oblasti námořních přeprav
- SŠ vzdělání (ideálně obor doprava/logistika)
- komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- uživatelská znalost PC
- časovou flexibilitu a spolehlivost

NABÍZÍME:

- různorodou práci v sehraném kolektivu v mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
- příjemné pracovní prostředí
- širokou paletu zaměstnaneckých benefitů (stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, dovolená navíc, nemocenské volno, slevové programy, multisport karta, shell karta, firemní výuka angličtiny a další)
- zaměstnanecké akce
- kancelář přímo u stanice metra Pankrác

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis spolu s motivačním dopisem.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová
Telefon: +420 725 237 342