Fakturant/ka (České Budějovice)

České Budějovice

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete pracovat pro nejmezinárodnější společnost, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce? Pro společnost, která v roce 2018 získala prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“?

Pak čtěte dál, něco bychom pro Vás měli :-)!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Zpracovávání fakturací celovozových přeprav (tj. vystavení dobropisů a vrubopisů zákazníkům).
  • Pravidelné vystavování faktur na obchodní partnery.
  • Evidence a kontrola správnosti došlých faktur.
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ vzdělání a čistý trestní rejstřík.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).
  • Smysl pro zodpovědnost, důslednost při práci.
  • Předchozí zkušenosti v administrativě výhodou.
  • Angličtina na pokročilé úrovni výhodou.

A PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS, CO VÁM NABÍZÍME?

  • Odpovídající finanční ohodnocení plus zajímavé zaměstnanecké benefity (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, odměny za pracovní výročí, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).
  • Možnost profesního i osobního růstu s širokou škálou kariérního posunu .
  • Možnost dalšího vzdělávání formou interních tréninků i externích profesních školení.
  • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.
  • Práci v sehraném kolektivu :-).

Zaujala Vás naše nabídka a chcete se stát součástí DHL? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106