SPECIALISTA CONTROLLINGU

Ostrava

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“. Přidej se do našeho týmu, jsme stabilní společnost s mnohaletými zkušenostmi.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Podpora Forwarding produktů v rámci divize DHL Freight, spolupráce s ostatními divizemi koncernu DP DHL v oblasti finanční a controllingové, přímý reporting finančnímu řediteli.
  • Zabezpečovat korektní měsíční reporting divize DHL Freight.
  • Monitorovat výkonnostní a kvalitativní ukazatele, sledování a zjišťování rozdílů u nákladových a výnosových položek vůči stanoveným cílům.
  • Zajišťovat a navrhovat operativní změny v rámci controllingu divize.
  • Podpora a spolupráce při vývoji zákaznických řešeních nových projektů u velkých zákazníků.

OČEKÁVÁME OD TEBE:

  • SŠ vzdělání (VŠ výhodou).
  • Znalost anglického jazyka podmínkou.
  • Výbornou znalost práce na PC, MS Excel na pokročilé úrovni, zejména s ohledem na datové analýzy.
  • Znalost SAPu výhodou.
  • Odbornou znalost financí a controllingu, vítáme praxi v oboru.
  • Analytické myšlení a rozhodovací schopnosti.
  • Pečlivost a smysl pro detail.
  • Komunikační dovednosti, proaktivní přístup a samostatnost při plnění jednotlivých úkolů.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS? NABÍZÍME TI:

  • Ke mzdě navíc zajímavé zaměstnanecké benefity (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na jazykové vzdělávání 6.000,-Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, Multisportkartu, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).
  • Možnost profesního i osobního růstu s širokou škálou kariérního posunu a budeš-li chtít tak i do zahraničí.
  • Vzdělávání formou interních i externích školení.
  • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.

Zaujala tě naše nabídka? Splňuješ výše uvedené předpoklady? Pak neváhej a zašli nám co nejdříve strukturovaný životopis. Těšíme se na tebe!

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Kateřina Tesařová
Nádražní 2967/93
702 00  Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 739 545 191