REFERENT MEZINÁRODNÍCH PŘEPRAV (Pardubice)

Pardubice

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete pracovat pro nejmezinárodnější společnost, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce? Pro společnost, která v roce 2018 získala prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“?

Pak čtěte dál, něco bychom pro Vás měli :-)!

Pro pracoviště DHL Freight v Pardubicích (tř. Míru 420) hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici REFERENT MEZINÁRODNÍCH PŘEPRAV.

Co bude Vaším úkolem?

  • Organizování a řízení celovozových přeprav k uspokojení potřeb zákazníka.
  • Zpracovávání objednávek; objednávky dopravy v závislosti na čase nakládky, vykládky a ceníku.
  • Provádění administrativní práce v oddělení celovozové přepravy, komunikace s dopravci, kontrola včasného doručení.
  • Provádění fakturace.
  • Pracovní doba 8:00 - 17:00.

Co u Vás uvítáme?

  • Zkušenost na obdobné pozici (není podmínkou).
  • Velmi dobré komunikační, organizační dovednosti.
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni.
  • Znalost práce s PC (MS Office).
  • Středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík.

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení a k tomu navíc širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, 3 sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, dotovaná multisport karta, příspěvek na jazykové vzdělávání, příspěvek na penzijní/životní připojištění, výhodné firemní tarify u mobilních operátorů, firemní akce,...)
  • Bohatou nabídku interních tréninků i externích profesních školení - do našich zaměstnanců investujeme i v oblasti osobního růstu.
  • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Možnost profesního růstu s širokou škálou kariérního posunu.
  • Skvělý tým kolegů, kteří Vám vše ukážou a v ničem Vás nenechají.
  • …a hlavně jistotu, že do práce budete chodit rádi, protože to je důležité :-)!

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete se stát součástí DHL? Pak se budeme těšit na Váš životopis!

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106