REFERENT CELOVOZOVÝCH PŘEPRAV

České Velenice

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete pracovat pro nejmezinárodnější společnost, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce? Pro společnost, která v roce 2018 získala prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“?

Pak čtěte dál, něco bychom pro Vás měli :-)!

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Organizování a řízení celovozových přeprav.
  • Zpracovávání objednávek, objednávky dopravy v závislosti na čase nakládky, vykládky a ceníku.
  • Provádění administrativní práce v oddělení celovozových přeprav.
  • Komunikace s dopravci, kontrola včasného doručení.

Jak si představujeme ideálního kandidáta?

  • Má SŠ vzdělání a čistý trestní rejstřík.
  • Komunikovat v angličtině nebo němčině pro něj není žádný problém.
  • Nemusí být nutně zkušeným dispečerem - stačí, když má předchozí zkušenost v logistice, dopravě či komunikací s klienty apod..
  • Běžnou práci na PC zvládá s přehledem.
  • Má výborné komunikační a organizační schopnosti, prozákaznický přístup.
  • Jeho předností je smysl pro zodpovědnost, důslednost při práci.

Čím si Vás budeme hýčkat?

  • Odpovídající mzdou, která Vám od nás přijde na účet do 6. dne v měsíci.
  • Zajímavými benefity - stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, dotovaná Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže.
  • Dáme Vám možnost se profesně i osobně rozvíjet - máme pestrou nabídku interních i externích školení, nabízíme možnost individuálního koučinku.
  • Příspěvkem na jazykové vzdělávání dle vlastního výběru ve výši 6000 Kč /rok.
  • Protože víme, že odpočinek je důležitý, dáme Vám 5 týdnů dovolené plus 3 dny zdravotního volna.
  • Budete mít k dispozici mobilní telefon i k soukromým účelům.

Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve strukturovaný životopis. Těšíme se na Vás! :-)

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Tereza Plecháčová
Bucharova 2641/14
158 00  Praha
Česká republika
Telefon: +420 721 943 106