ESS SUPPORT ADVISOR / PODPORA ELEKTRONICKÝCH APLIKACÍ

Olomouc

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2018 jsme získali prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“. Přidej se do našeho týmu, jsme stabilní společnost s mnohaletými zkušenostmi.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Technická podpora DHL zákaznických aplikací.
  • Školení a instalace aplikací formou osobní návštěvy u zákazníka.
  • Telefonická, e-mailová podpora zákazníků.

Nástup: 1.3.2019.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • Ukončené SŠ vzdělání (výhodou v oboru informačních technologií).
  • Pokročilou znalost práce s PC.
  • Znalost hromadných operací nad skupinou dat v MS Excel (výhodou i MS Access).
  • Komunikativní znalost AJ.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Proaktivní zákaznický přístup.
  • Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS? NABÍZÍME TI:

  • Odpovídající finanční ohodnocení plus zajímavé zaměstnanecké benefity (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na jazykové vzdělávání 6.000,-Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, dotovanou Multisportkartu, odměny za pracovní výročí, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).
  • Možnost profesního i osobního růstu s širokou škálou kariérního posunu a budeš-li chtít tak i do zahraničí.
  • Další vzdělávání formou interních tréninků i externích profesních školení.
  • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.

Zaujala tě naše nabídka? Pak neváhej a zašli nám co nejdříve strukturovaný životopis. Těšíme se na tebe!

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Kateřina Tesařová
Nádražní 2967/93
702 00  Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 739 545 191