Intercompany účetní junior pro DHL Praha Pankrác

Praha

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků.
Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Pro náš finanční tým hledáme posilu na pozici Intercompany účetní - junior.

Předchozí pracovní zkušenost ve finančním oddělení je vítána, ale není nutná.

Pozice je vhodná pro absolventy škol ekonomického zaměření.
NÁSTUP IHNED.

NÁPLŇ PRÁCE:

- provádění základních účetních operací
- zpracování přijatých faktur
- rekonciliace
- účtování faktur v softwaru SAP/interní systém

POŽADUJEME:

- uživatelskou znalost práce s PC - MS Excel nutností (min. funkce SVYHL, apod.)
- pečlivost, komunikativnost a zaměření na detail
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- chuť učit se novým věcem
- komunikativní úroveň angličtiny (finanční manažer je cizinec)

NABÍZÍME:

- práci v sehraném kolektivu mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
- širokou paletu zaměstnaneckých benefitů (stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, dovolená navíc, nemocenské volno, multisport karta, shell karta, flexipass karta, firemní výuka angličtiny a další)
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- pracoviště přímo u stanice metra Pankrác

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová
Telefon: +420 725 237 342