Disponent přepravy s německým a maďarským

Rakousko

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Co bude Vaším úkolem?

  • zajišťovat transporty mezinárodní dopravy
  • plánovat a monitorovat přepravy
  • komunikovat s dodavateli, dopravci, zákazníky a sklady
  • běžná administrativa

Co od Vás potřebujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • mít rád komunikaci s lidmi, být týmový hráč
  • být pečlivý a chtít vše dotáhnout do konce
  • být časově flexibilní
  • dobré organizační schopnosti
  • schopný učit se novým věcem
  • základní znalost práce s MS Excel
  • zkušenosti v logistice a transportu vítáme, ale umíme rozvíjet i přirozený talent
  • pokročilá znalost německého jazyka podmínkou
  • pokročilá znalost maďarského jazyka podmínkou

Co Vám za to nabízíme?

  • dobré platové ohodnocení
  • vstřícný a příjemný kolektiv
  • zajímavé benefity

Kontakt

DHL
Lenka Doležalová
Telefon: +420 733 594 018