Vedoucí směny

Jirny

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Hledáme Lídra - Vedoucí směny

Jste vůdčí osobnost? Chcete být motivací pro tým až 150ti lidí? Cítíte se jako ryba ve vodě při budování týmového ducha?
Pak máme pro Vás skvělou příležitost na naší pobočce v Jirnech u Prahy!

Co budete dělat?

  • Bezpečnost práce je alfa omega, dbáte na dodržování BOZP.
  • Musíte umět chválit, ale i udělit konstruktivní kritiku.
  • Budete motorem a zdrojem motivace Vašeho týmu.
  • Jako správný leader budete členům Vašeho týmu stanovovat krátkodobé a dlouhodobé cíle.
  • Vyhodnocovat, analyzovat výsledky. Návrhy a realizace změn.
  • Hodnocení jednotlivých pracovníků. Zodpovědnost za přerozdělené bonusy.
  • Dohlížení a podílení se na školeních svého týmu.
  • Očekáváme chuť ke změnám, nenechat se odradit neúspěchem a zaměření na neustálé zlepšování kvality,

produktivity a efektivity práce týmů

  • Trocha reportování je nezbytnou součástí pracovní náplně.
  • Práce ve 3směnném provozu.

Koho hledáme?

  • Férového, komunikativního a zodpovědného kolegu, tahouna týmu
  • Uznáváte rčení "Náš zákazník, náš pán", jste vnímavý/á k jeho požadavkům a snažíte se je realizovat.
  • Jste orientován/a na zlepšení produktivity snížením nákladů a zvýšením kvality služeb.
  • občasná komunikace v anglickém jazyce vás nezaskočí. Chceme po Vás základní znalost AJ.
  • Co je dále třeba umět? Aktivně přistupovat k lidem, vedoucí a organizační dovednosti jsou nezbytné.
  • Někoho, kdo se nebojí být kreativní a má nápady na zlepšování.
  • Pokud oplýváte výše zmíněnými schopnostmi, můžeme si plácnout :)

Co za to nabízíme?

  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 70kč
  • Stravování v naší závodní jídelně
  • Zajištění dopravy
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • ...a mnoho dalších příjemných bonusů :)