Účetní pro DHL - Praha Pankrác

Praha

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků.
Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

PRO NÁŠ FINANČNÍ TÝM HLEDÁME KOLEGYNI NEBO KOLEGU NA POZICI ÚČETNÍ.

Nástup preferujeme co nejdříve.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Pravidelné platební úhrady dodavatelům a státním organizacím
• Účtování platebních výměrů k celním položkám
• Podíl na přípravě měsíčního DPH reportingu
• Ostatní drobná administrativa a ČSÚ výkaznictví
• Spolupráce na měsíční závěrce, interních kontrolách a rekonciliacích
• Podpora při auditech

POŽADUJEME:

• Předchozí zkušenosti v oboru výhodou
• Preferujeme vzdělání v oblasti účetnictví
• Znalost pokročilejších funkcí MS Excel (SUMIF, SVYHLEDAT, textové funkce, kontingenční tabulky,..)
• Zkušenost s prací v SAP výhodou
• Orientace na detail a preciznost
• Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
• Týmový duch a chuť spolupracovat
• Komunikativní znalost angličtiny

NABÍZÍME:

• Práci v mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
• Odpovídající platové ohodnocení
• Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na pojištění, zvýhodněná multisport karta, slevové programy, firemní kurzy angličtiny a další)

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Váš motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová
Telefon: +420 725 237 342