Účetní pro DHL - Praha Pankrác

Praha

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků.
Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

PRO NÁŠ FINANČNÍ TÝM HLEDÁME KOLEGYNI NEBO KOLEGU NA POZICI ÚČETNÍ.

Nástup preferujeme co nejdříve. Zaučení na pozici je samozřejmostí.

MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU NA 0,75.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Pravidelné platební úhrady dodavatelům a státním organizacím
• Účtování platebních výměrů k celním položkám
• Podíl na přípravě měsíčního DPH reportingu
• Ostatní drobná administrativa
• Spolupráce na měsíční závěrce, interních kontrolách a rekonciliacích
• Podpora při auditech

POŽADUJEME:

• Předchozí zkušenosti v oboru výhodou
• Preferujeme vzdělání v oblasti účetnictví
• Znalost pokročilejších funkcí MS Excel (SUMIF, SVYHLEDAT, textové funkce, kontingenční tabulky,..)
• Zkušenost s prací v SAP výhodou
• Orientace na detail a preciznost
• Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
• Týmový duch a chuť spolupracovat
• Komunikativní znalost angličtiny

NABÍZÍME:

• Práci v mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
• Odpovídající platové ohodnocení
• Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na pojištění, zvýhodněná multisport karta, slevové programy, firemní kurzy angličtiny a další)

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám Váš motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová
Telefon: +420 725 237 342