Skladový operátor příjmu

Hlubočky

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Pochopení pracovních procesů a předpisů
  • Práce s PC, práce v programu SAP, komunikace e-mailem
  • Přejímka materiálu a zboží do skladu
  • Zpracování dokumentace přijímaného materiálu
  • Zaskladňování přijatého materiálu na skladové pozice
  • Výdej požadovaného materiálu do výroby
  • Dodržování pravidel bezpečnosti práce

POŽADUJEME:

  • Zaměstnance, kteří pracují pečlivě a spolehlivě a umí si efektivně zorganizovat práci
  • Nadšení a chuť pracovat pro lídra v leteckém průmyslu
  • Ochota podle potřeby pracovat na dvousměnný provoz
  • Zaměstnance s průkazem VZV - pokud nemáte, nebojte, můžeme Vás vyškolit 

NABÍZÍME:

  • přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • zajímavé ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 70,- Kč, které plně hradíme
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontakt

DHL
Aneta Lipová
Telefon: 702 239 223