Customer Service Clerk

Nepřevázka

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16 pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Máte zájem o logistiku a baví Vás administrativa? Jste pečlivý/á a rádi komunikujete? Pak možná hledáme právě Vás! V současné době hledáme do naší pobočky v Nepřevázce nového kolegu/kolegyni na pozici Customer Service Clerk.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• Řešit reklamace ze stran zákazníků, dodavatelů, dopravců, disponentů
• Aktivně se podílet na podpoře disponentů při realizaci přeprav
• Aktivně komunikovat se zákazníkem v německém a anglickém jazyce
• Aktivně řešit všechny požadavky a potřeby zákazníka
• Aktivně a operativně řešit nestandardní situace

POŽADUJEME:

• Středoškolské vzdělání/VŠ výhodou
• Výbornou znalost německého jazyka
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Zkušenosti z prostředí transportu výhodou
• Znalost práce na PC – uživatelsky (MS Excel)
• Komunikační a organizační schopnosti
• Odolnost vůči stresu
• Organizace práce - dle priorit
• Odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

NABÍZÍME:

• Prima partu a čisté prostředí – jde nám o Vás
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Stravenky v hodnotě 70,- Kč, které Vám celé zaplatíme
• Jako samozřejmost bereme, že budete o týden déle doma s rodinou (25 dní dovolené)
• Bojíte se chyb a pojišťovny mají drahé pojistné? I tohle pro Vás zařídíme
• Vy i Vaše rodina můžete volat za pár kaček – stačí se přidat do slevového programu O2 nebo T-mobile
• Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
a něco dalšího se dozvíte, až tady budete….

Contact

DHL
Martina Trsková
Telefon: +420 725 506 009

DO YOU KNOW ABOUT SOMEONE WHO COULD HAVE INTEREST? SHARE POSITION!