IT/TMS Specialista

Pohořelice

Pomozte nám spravovat a vylepšovat náš interní transportní systém pro distribuci zboží námi skladovaných i externích zákazníků kamionové přepravy! Jsme lídři trhu a tomu musí odpovídat naše procesy i nástroje!

Co budete dělat?

•kontrolovat fungování transportního systému (TMS) společně se všemi souvisejícími podpůrnými procesy
•efektivně řešit problémy a kontrolovat realizaci jejich řešení, komunikovat se zákazníkem a dodavatelem
•řešit "běžné" systémové problémy, dotazy a požadavky jak ze strany operativy tak i zákazníka
•tvořit reporty a analýzy
•testovat a implementovat nové verze systému a změnové požadavky
•podporovat a udržovat přidružené aplikace/moduly transportního systému
•zdokonalovat TMS a jeho přidružené aplikace/moduly (např. Truck & Trace)
•udržování a kontrola EDI komunikace se zákazníky
•zabezpečovat IT techniku a přístupy pro uživatele

Co je k tomu potřeba?

•angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
•středoškolské vzdělání
•znalost MS OFFICE
•znalost MS SSRS, MS Power BI výhodou
•znalost SQL
•umět si efektivně organizovat práci
•být časově flexibilní a komunikativní
•být pečlivý a spolehlivý
•nadšení a chuť pracovat, proaktivní přístup

Co Vám za to nabízíme?

•možnost podílet se na samotném vývoji našeho SW
•možnost zaškolení
•doprava zdarma z Brna
•příjemné pracovní prostředí
•zajímavé ohodnocení
•stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme
•budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
•myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
•Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
•balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Contact

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

DO YOU KNOW ABOUT SOMEONE WHO COULD HAVE INTEREST? SHARE POSITION!