Vedoucí Týmu ve skladu

Praha

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti ...

Vedete rádi tým lidí? Máte zkušenost z logistiky? Hledáme právě vás!

Místo pracoviště: Jažlovice (Říčany u Prahy)/Dobřejovice u Prahy
Doprava: vlastní, svozový bus z Opatova ZDARMA

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • vést tým skladových operátorů
  • chválit a udělovat konstruktivní kritiku
  • řídit a motivovat svůj tým na přiděleném oddělení
  • řídit a kontrolovat provozní procesy a produktivitu
  • nastavovat a kontrolovat dodržování provozních procesů
  • pravidelně reportovat výsledky odvedené práce
  • být zdrojem motivace
  • stanovovat týmu krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • zaškolovat členy týmu
  • dosahovat se svým týmem cílů společnosti

POŽADUJEME:

  • zkušenost s vedením lidí v logistice
  • znalost MS Office
  • znalost AJ výhodou

NABÍZÍME:

  • stravenky v hodnotě 90Kč/den plně hrazené námi
  • 25 dní dovolené
  • prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Opatova
  • pojištění pro případ, že v práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů...

Kontaktujte nás!

Zuzana CHYLÍKOVÁ
Hr Recruiter/specialista náboru
Mobil: +420 728 527 833
Email: zuzana.chylikova@dhl.com

Contact

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

DO YOU KNOW ABOUT SOMEONE WHO COULD HAVE INTEREST? SHARE POSITION!