Referent/-ka mezinárodní přepravy

Praha

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?
Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme do týmu novou posilu!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• komunikace se zahraničními terminály, dopravci
• podpora klientů a řešení jejich požadavků
• koordinace a zajištění přeprav
• kontrola kvality a včasného doručení
• spolupráce s různými odděleními
• práce se spedičními programy a s Excelem - pravidelný reporting
• administrativa spojená s přepravami
• zpracovávání fakturace pro klienty

POŽADUJEME:

• zájem o logistiku a práci v týmu
• komunikativní znalost angličtiny (znalost dalšího světového jazyka výhodou)
• uživatelskou znalost práce na PC, nutností je Excel
• ŘP skupiny B výhodou, nikoli však podmínkou
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
• nekonfliktní a asertivní jednání
• praxe na podobné či jiné admin. pozici výhodou
• ukončené SŠ vzdělání (dopravka výhodou, ne však podmínkou)

NABÍZÍME:

  • práci na DPP (8 h/denně) s jistotou přechodu na HPP.
  • nápoje na pracovišti zdarma

Po přechodu na HPP nabízíme řadu benefitů jako např.:

  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickdays
  • systém Cafeterie, Multisport kartu, penzijní a životní pojištění, výhodné mobilní tarify (O2/T-Mobile), slevové programy
  • širokou škálu vzdělávacích programů pro váš profesní i osobní rozvoj a mnoho dalšího

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť nastoupit k nám na palubu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Contact

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

DO YOU KNOW ABOUT SOMEONE WHO COULD HAVE INTEREST? SHARE POSITION!