Skladník

Liberec

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• manipulace se zbožím a jeho evidence
• příprava zboží k expedici
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• vykládka a nakládka vozidel
• obsluha VZV
• dodržování BOZP, PO a interních procesů

POŽADUJEME:

• manuální zručnost a fyzickou zdatnost (nevhodné pro ženy, manipulace s těžkými břemeny)
• praxi s řízením VZV - výhodou (průkaz na VZV je plus, příp. jej lze získat u nás)
• praxi na pozici ve skladu - výhodou
• základní znalost práce na PC
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• Řidičský průkaz sk. B - výhodou
• ukončené vzdělání (min. výuční list)
• čistý trestní rejstřík
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní vystupování a týmového ducha
• komunikační dovednosti vč. znalosti českého jazyka

NABÍZÍME:

• odpovídající mzdové ohodnocení - výplata již 6. den v měsíci
• 25 dní dovolené
• systém Cafeterie, plně hrazené stravenky, Multisport karta, penzijní a životní pojištění, výhodné mobilní tarify (O2/T-Mobile), slevové programy
• příjemné prostředí a přátelský kolektiv
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Contact

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

DO YOU KNOW ABOUT SOMEONE WHO COULD HAVE INTEREST? SHARE POSITION!