HR Benefits Specialist (m/ž)

Ostrava

Jsme mezinárodní logistická společnost specializující se na odvětví pozemní přepravy. Ale bez našich zaměstnanců bychom neměli takové postavení na trhu jaké máme dnes.
Pokud hledáš zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a podporuje je v jejich kariérním růstu, neváhej a přidej se do našeho HR týmu DHL Freight CZ s.r.o.

Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na naší pobočku v Ostravě.

Hledáme někoho, kdo:

 • ovládá anglický jazyk na komunikativní úrovni
 • dokáže pracovat samostatně
 • je odolný vůči stresu a má dobrý time management
 • má pokročilou znalost MS Office
 • je komunikativní osobnost se smyslem pro práci s lidmi

Velkou výhodou je praxe v odvětví HR, ale nebráníme se nováčkům, které rádi zaučíme.

Náplň práce:

 • správa a administrace zaměstnaneckých benefitů
 • navazování a udržování vztahů s našimi partnery v oblasti benefitů
 • příprava designu a realizace zaměstnanecké komunikace
 • realizace zaměstnaneckých akcí (např. dobrovolnický den, zaměstnanecké soutěže apod.)

Za Vaše pracovní nasazení Vám nabízíme:

 • příspěvek na stravné plně hrazený zaměstnavatelem (70Kč/odpracovaný den)
 • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
 • notebook a mobilní telefon
 • možnost využití občasné práce z domova
 • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např.: Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné mobilní tarify i pro členy rodiny, příspěvek na penzijní a životní připojištění, systém Cafeteria, firemní akce, soutěže
 • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
 • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu

Pokud se chcete přidat do našeho HR týmu a splňujete výše uvedené, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. Budeme se těšit!

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Freight CZ s. r. o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou české společnosti skupiny DPDHL vyjmenované níže, jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Seznam společných správců:
DHL Freight CZ s.r.o. Nádražní 2967/93, Ostrava 702 00 IČO 085 66 330
DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o., IČO: 49240650, Na strži 1702/65, Nusle, 140 00, Praha 4
Divize DHL Supply Chain :
DHL Supply Chain s.r.o., Loděnická 963, 691 23 Pohořelice, IČ: 492 40 650,
DHL Solutions k.s., Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, Ostrava 702 00, IČ: 282 13 866,
DHL Automotive s.r.o., č. p. 153, Nepřevázka, 293 01, IČ: 256 34 917.

Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete ZDE: https://dhl.jobs.cz/oznameni_o_ochrane_osobnich_udaju.pdf.Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Contact

DHL Freight CZ s. r. o.
Aneta Kynclová

DO YOU KNOW ABOUT SOMEONE WHO COULD HAVE INTEREST? SHARE POSITION!

Nastavení cookies