Skladník/manipulant (m/ž)

Modřice

Jsme mezinárodní logistická společnost specializující se na odvětví pozemní přepravy. Ale bez našich zaměstnanců bychom neměli takové postavení na trhu jaké máme dnes.

Pokud hledáš zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a podporuje je v jejich kariérním růstu, neváhej a přidejte se do našeho týmu "Frejťáků", protože aktuálně hledáme pro náš sklad nového parťáka.

Hledáme parťáka, který:

 • je ochotný pracovat ve třísměnném provozu
 • je fyzicky zdatný a manuálně zručný
 • má týmového ducha
 • je zodpovědný a spolehlivý

Praxe na pozici ve skladu je vítána, ale nováčky rádi zaškolíme a podpoříme.

Pracovní náplň:

 • příjem a výdej zboží
 • nakládka a vykládka vozidel
 • skenování zásilek
 • dodržování nastavených procesů

Za tvé pracovní nasazení ti nabízíme:

 • pravidelnou mzdu vyplácenou již v prvních dnech v měsíci
 • možnost přivýdělku za přesčasy
 • stravné plně hrazené zaměstnavatelem 70 Kč/odpracovaný den (získáte až 1.500 Kč čistého ke mzdě)
 • 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
 • řadu dalších atraktivních výhod (výhodné tarify mobilního operátora pro vás i pro vaše blízké, slevové programy, odměny při pracovním výročí, penzijní a životní pojištění aj.).
 • zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti
 • přátelský kolektiv, který vždy rád poradí a pomůže

V případě, že tě nabídka zaujala, neváhej a zašli nám svůj životopis. Těšíme se na tebe!

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Freight CZ s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou české společnosti skupiny DPDHL vyjmenované níže, jakožto společní správci, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Seznam společných správců:
DHL Freight CZ s.r.o. Nádražní 2967/93, Ostrava 702 00 IČO 085 66 330
DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o., IČO: 49240650, Na strži 1702/65, Nusle, 140 00, Praha 4
Divize DHL Supply Chain :
DHL Supply Chain s.r.o., Loděnická 963, 691 23 Pohořelice, IČ: 492 40 650,
DHL Solutions k.s., Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, Ostrava 702 00, IČ: 282 13 866,
DHL Automotive s.r.o., č. p. 153, Nepřevázka, 293 01, IČ: 256 34 917.

Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete ZDE: https://dhl.jobs.cz/oznameni_o_ochrane_osobnich_udaju.pdf.Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 26441381, se sídlem Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Contact

DHL Freight CZ s.r.o.
Monika Fedorová
Telefon: +420 607 203 538

DO YOU KNOW ABOUT SOMEONE WHO COULD HAVE INTEREST? SHARE POSITION!

Nastavení cookies