DHL IT Services vyvíjí a podporuje IT řešení a infrastrukturu pro skupinu Deutsche Post DHL

Spravujeme více než

260 000

DPDHL uživatelských e-mailů.

Provozujeme více než

7 700

serverů

Podporujeme více než

2 000

globálních služeb a aplikací.

Denně zpracujeme

9 milionů

zpráv s informacemi o zásilkách.

Věnujeme

200 000

pracovních hodin ročně aplikačnímu vývoji.

Přidejte se k nám

a staňte se součástí silného mezinárodního týmu více než 1350 zkušených IT profesionálů 67 různých národností.

25 dní dovolené

Flexibilní pracovní doba

Možnost pracovat z domova
(tzv. home office)

Plně hrazená nemocenská až do výše 10 dní

Příspěvek na penzijní připojištění

Roční bonus / měsíční bonus

Příležitost kariérního rozvoje

Členství v jednom či více firemních sportovních klubech

6 dní zdravotního volna bez udání důvodu
(tzv. self-sick days)

Jednorázový příspěvek při narození dítěte

Stravenky a FlexiPassy plně hrazené zaměstnavatelem

Široké možnosti vzdělávání

Příběhy zaměstnanců

Silvio Amorim

Silvio Amorim

I arrived in Prague a few years ago with an idea I did not want to work in the IT sector as I had experienced a small IT business closedown back in Brazil. Well, never say never. In 2007, I applied for a job at DHL IT Services and I was so impressed by the whole interview process and professionalism that I became a Service Desk Junior Analyst and stepped back into the industry again. And it was one of the best decisions I have ever made in my life.

Since then I was promoted almost every 6 months for a few years, from junior to senior roles and in addition, I enrolled into several professional trainings including university! Currently, I have a Bachelor degree in International Business Management and I’m leading two teams in a multicultural environment, providing 2nd Level Support (RUN) and 3rd Level Support (BUILD) for applications used globally by all DHL employees worldwide.

I have always been inspired by the company culture and the leadership. If you are thinking of professional and personal development, I have no doubts that DHL can provide you with tools and show the directions which will enable you to shape your future.

Tomáš Loukotka

Tomáš Loukotka

Ve společnosti DHL IT Services pracuji od roku 2007. Byla to teprve moje druhá práce a začínal jsem úplně od začátku – staral jsem se kolegům o jejich notebooky a řešil problémy s tiskem. Od té doby jsem ušel dlouhou cestu. Postupně jsem získal zkušenosti v technické podpoře aplikací a infrastruktury, po čase jsem se dostal také na manažerské pozice a vedl jsem vlastní tým. Dnes pracuji v DHL IT Services jako Software Architect ve vývojovém týmu.

Jsem vděčný za šanci, kterou jsem dostal a znalosti, které jsem tady získal. S každým novým projektem získávám další zkušenosti, a to mne vnitřně posouvá. Nejvíc mne ale v práci těší, že mám kolem sebe skvělý tým lidí.

Sám jsem si na sobě vyzkoušel, že každý, kdo se chce učit nové věci, má otevřenou mysl a lidský přístup, dostane v DHL IT Services šanci profesně vyrůst a vyzkoušet si práci na různých pozicích a projektech.

Kdo bude váš první kontakt
v DHL IT Services?

Michala Kreys

Michala Kreys

V DHL ITS jsem zodpovědná za nábor seniorních pozic a také pozic ve finančním oddělení. Především obsazuji pozice Financial Controller a Financial Accountant.

Hana Švehlová

Hana Švehlová

V DHL ITS zodpovídám za nábor pro divizi Production Services. Nejčastěji se jedná o pozice v týmech aplikační podpory, infrastructure operations a network security.

Lukáš Mandžikievič

Lukáš Mandžikievič

V DHL ITS jsem zodpovědný za kompletní nábor pro oddělení Solution Delivery, které zastřešuje například software development, projektový management, technické konzultace nebo systémovou integraci a konfiguraci. Především obsazuji pozice, Architect, Software Engineer, Test Engineer, Project Manager a Consultant.