DHL IT Services vyvíjí a podporuje IT řešení a infrastrukturu pro skupinu DHL Group

Spravujeme více než

260 000

DHL Group uživatelských e-mailů.

Provozujeme více než

7 700

serverů

Podporujeme více než

2 000

globálních služeb a aplikací.

Denně zpracujeme

9 milionů

zpráv s informacemi o zásilkách.

Věnujeme

200 000

pracovních hodin ročně aplikačnímu vývoji.

Přidejte se k nám

a staňte se součástí silného mezinárodního týmu více než 1350 zkušených IT profesionálů 67 různých národností.

25 dní dovolené

Flexibilní pracovní doba

Možnost pracovat z domova
(tzv. home office)

Plně hrazená nemocenská až do výše 10 dní

Příspěvek na penzijní připojištění

Roční bonus / měsíční bonus

Příležitost kariérního rozvoje

Členství v jednom či více firemních sportovních klubech

6 dní zdravotního volna bez udání důvodu
(tzv. self-sick days)

Jednorázový příspěvek při narození dítěte

Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem + Cafeteria benefit program

Široké možnosti vzdělávání

Příběhy zaměstnanců

Silvio Amorim

Silvio Amorim

I arrived in Prague a few years ago with an idea I did not want to work in the IT sector as I had experienced a small IT business closedown back in Brazil. Well, never say never. In 2007, I applied for a job at DHL IT Services and I was so impressed by the whole interview process and professionalism that I became a Service Desk Junior Analyst and stepped back into the industry again. And it was one of the best decisions I have ever made in my life.

Since then I was promoted almost every 6 months for a few years, from junior to senior roles and in addition, I enrolled into several professional trainings including university! Currently, I have a Bachelor degree in International Business Management and I’m leading two teams in a multicultural environment, providing 2nd Level Support (RUN) and 3rd Level Support (BUILD) for applications used globally by all DHL employees worldwide.

I have always been inspired by the company culture and the leadership. If you are thinking of professional and personal development, I have no doubts that DHL can provide you with tools and show the directions which will enable you to shape your future.

Tomáš Loukotka

Tomáš Loukotka

Ve společnosti DHL IT Services pracuji od roku 2007. Byla to teprve moje druhá práce a začínal jsem úplně od začátku – staral jsem se kolegům o jejich notebooky a řešil problémy s tiskem. Od té doby jsem ušel dlouhou cestu. Postupně jsem získal zkušenosti v technické podpoře aplikací a infrastruktury, po čase jsem se dostal také na manažerské pozice a vedl jsem vlastní tým. Dnes pracuji v DHL IT Services jako Software Architect ve vývojovém týmu.

Jsem vděčný za šanci, kterou jsem dostal a znalosti, které jsem tady získal. S každým novým projektem získávám další zkušenosti, a to mne vnitřně posouvá. Nejvíc mne ale v práci těší, že mám kolem sebe skvělý tým lidí.

Sám jsem si na sobě vyzkoušel, že každý, kdo se chce učit nové věci, má otevřenou mysl a lidský přístup, dostane v DHL IT Services šanci profesně vyrůst a vyzkoušet si práci na různých pozicích a projektech.

Kdo bude váš první kontakt
v DHL IT Services?

Veronika Hajná

Veronika Hajná

V recruitmentu se pohybuji již přes 10 let. V DHL ITS jsem zodpovědná především za nábor manažerských rolí a za specifické projekty v rámci Digital Solutions týmu (DevOps, AI, Data Lakes, IoT, Machine Learning, APIs). Když nepracuji, ráda cestuji a ochutnávám cizí kuchyně. Také se učím španělsky, ale stále jsem na úrovni falešného začátečníka.

Marie Nunhardtová

Marie Nunhardtová

Pracovat v recruitmentu jsem začala již před více než 4 roky. V DHL IT Services oceňuji možnost pracovat na různých rolích napříč celým IT sektorem. V současné době se zaměřuji na nábor pro Telecoms oddělení jako jsou role síťových inženýrů, bezpečnostních inženýrů, architektů a konzultantů. Vždy si najdu čas na dobrou kávu a diskusi o Japonsku a RPG hrách.

Lukáš Adam

Lukáš Adam

I přesto, že se v oblasti HR se nepohybuji dlouho, jsem právoplatným členem recruitment týmu. V DHL ITS jsem zodpovědný za nábor široké škály rolí, především Project Manager, Consultant, Software Engineer, DevOps Engineer, System Support Specialist. Ve volném čase se rád věnuji různým sportovním aktivitám, nebo se vydám na motovýlet.

Markéta Hájková

Markéta Hájková

Pocházím z hor a můj volný čas patří extrémním sportům. Ráda trávím čas lezením ve skalách, létání na paraglidu a snowboardu. Recruitmentu jsem se věnovala už na vysoké škole a v oboru pracuji posledních 8 let. Pro DHL ITS nejčastěji hledám nové kolegy na pozice Java developerů, Cloud architektů, datových inženýrů a konzultantů, ale mám na starosti i specifické role v rámci Information Security.

Dominika Formanová

Dominika Formanová

Na svou dráhu recruitera jsem se vydala před více než rokem a půl, od té doby jsem se toho hodně naučila, zejména od svých týmových kolegů. V rámci DHL IT Services mám na starosti nábor pro Service Desk oddělení s nejrůznějšími jazykovými kombinacemi (zejména holandština, nemčina, francouzština, italština, španělština, dánština, finština a švédština). Ve svém volném čase ráda poznávám nová místa a kuchyně.

NEJNOVĚJŠÍ VOLNÁ MÍSTA V DHL IT SERVICES

Nastavení cookies